Kurallar & Şartlar

İş bu sözleşme konusu; internet ortamında sunulan hizmetlerden yararlanma şartları, tarafların hak ve yükümlülüklerinin tespitidir.

 • Sözleşme Kapsamı:

  İş bu sözleşmenin kapsamı, site içerisinde yer alan kullanıma, üyeliğe ve hizmetlere ilişkin Cariye.com İnternet Teknolojileri tarafından hazırlanmış olan uyarı, yazı ve açıklama gibi beyanlardır.

  Üye, işbu sözleşme hükümlerini kabul etmekle, site içerisinde bulunan kullanıma, üyeliğe ve hizmetlere ilişkin Cariye.com tarafından açıklanan her türlü beyanı kabul etmiş olmakla birlikte üye, bahsi geçen beyanlarda belirtilmiş olan her türlü hususa uygun olarak davranacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

 • Sözleşme Tarafları:

  İş bu sözleşmenin kapsamı, site içerisinde yer alan kullanıma, üyeliğe ve hizmetlere ilişkin Cariye.com İnternet Teknolojileri tarafından hazırlanmış olan uyarı, yazı ve açıklama gibi beyanlardır.

  İşbu sözleşme, site sahibi ve işletmecisi olan; "Cariye.com İnternet Teknolojileri" ile "siteye üye olan kişi" arasında yapılan, internet ortamında üye kaydı gerçekleşirken onaylandığı takdirde akdedilip karşılıklı olarak yürürlüğe girmiştir.

 • Sözleşme Tanımlamaları:


 • Yasal Hak ve Hükümlülükler

  İş bu sözleşme bulunan, yasal hak ve hükümlülükler; Üyelerin yasal hak ve yükümlülükleri ve Cariye.com'ın hak ve hükümlülükleri olmakla birlikte iki maddeden oluşmaktadır.

 • Gold Üyelik / Süre Satın Alma:

  Cariye.com sitesinde normal üyelik dışında, belirlenen ücret karşılığında satın alınan normal üyelerden daha fazla özellik ve hakka sahip olunan Gold Üyelik hizmeti bulunmaktadır. Gold üyelik ücreti belirlenen ödeme seçeneklerinden herhangi bir ve/veya bir kaçı kullanılarak tahsil edildiğinde, üyenin verdiği bilgiler doğru olarak kabul edilir. Banka ve/veya diğer ödeme yöntemlerinde doğacak anlaşmazlıklardan Cariye.com sorumlu tutulamaz.

  Gold Üyeler işbu sözleşmenin 5/a maddesinde belirtilmiş olan tüm yükümlülüklere sahiptir. Bu yükümlülüklere uymayarak mesajlaşma, görüntülü sohbet hakkı kısıtlanan ya da bütünüyle engellenen Gold üyelere ücret iadesi yapılmaz. Gold Üye, "Profilimi Güncelle" bölümünden üyeliğini iptal edebildiğinden, üyelik iptali halinde standart üyelik gibi gold üyelik de sona erer.

 • Diğer Hükümler: